Kategoriler

HAKKIMIZDA

   Erel Copolymer Plastikleri Üretim Ltd. Sti. olarak 2005 yılında Döküm Nylon6 (döküm polyamit/kestamit) üretimine başladık.10 yıl boyunca plastik üretiminde , 5 kıtaya ihracatta bulunduk ve aynı zamanda diğer mühendislik plastiklerinin ticaretini yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz.

  THY'na yapılan plastik parçaların kalıp argesi aşamasında 3d Yazıcılar ile tanıştık ve özel ilgi alanımız ve hobimiz olan elektrik-elektroniği işe çevirmeye ya da başka bir deyişle "tutkumuzu iş edinmeye karar verdik."

 Böylece 2014 yılından beri 3d printerların üretimi , 3d yazıcı yedek parçalarının toptan ve perekande satışını,teknik servisini,sarf malzemelerinin imalat ve satışını yapmakla birlikte 3d Baskı hizmeti vermeye başladık.Çinin Shenzen kentinde bulunan satınalmacımız sayesinde ürünlerin tedariğini kısa ve öz biçimde yapmaktayız.

   3d Baskı  hizmetimizi , kendi üretimimiz yazıcılar ile geniş mühendislik plastikleri bilgimizi katarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

   Hedefimiz ihtiyacınıza uygun ürünü , kaliteli , ekonomik olarak ortaya koymaktır.

   En son çıkan inovatif ürünleri takip ederek en hızlı biçimde ve en fazla ürün yelpazesiyle sizlere sergilemeyi ilke edindik.

 

   Ekibimiz;

   Ahmet ELBASAN - Yıldız Teknik Üniversitesi - Elektrik Mühendisliği

   Mehmet Yılmaz - Kocaeli Üniversitesi - Kontrol ve Otomasyon

   Mehmet Alp Yılmaz Bahçehir Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

   Sabri Elbasan - Ege Üniversitesi - Kimya Mühendisliği

   Gökhan Emre Komut - Kocaeli Üniversitesi - Malzeme ve Metalurji Mühendisliği